Co je u nás nového?

 

 Přejeme příjemný den!

  

S radostí Vám oznamujeme, že od 24.5.2021 se změnila nová vládní opatření a tudíž je možnost ubytovat se v našem zařízení nejen z pracovních důvodů, ale také z důvodů rekreačních.

Dovolujeme si Vás však upozornit, že i tato nová opatření s sebou nesou podmínky, které je potřeba dodržet, abyste mohli být ubytováni:

 

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let):

  1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: i) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem ii) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem iii) prošel dvěma dávkami očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od druhé dávky musí uběhnout nejméně 14 dní iv) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.
  2. Prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  3. Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  4. Podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.

 

 

  • b) osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,
  • c) osobám za účelem dokončení ubytování zahájeného před účinností tohoto mimořádného opatření, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky,
  • d) osobám v bytové nouzi, kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek,

 

 

Děkujeme za pochopení a prosíme o respektování nastavených pravidel!

Doufáme, že si i přes tato nařízení pobyt u nás užijete!

 

Rychlý kontakt

Lenka Popelková
+420 775 620 611
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše tipy

  • Prohlídka Moravských skláren

  • Koupaliště Strání

  • Velký Lopeník

Copyright © 2019

Web vytvořil
Filip Bartoš

a provozuje ho
Weboo Marketing & Technology
a SEO Zlín